• 0216 314 00 50
  • info@euromobil.com.tr
Hizmet - Mekanik;

Motor ve Mekanik Bakım Euromobil servislerinde, eğitimli konusunda uzman mekanikerler tarafından aracınıza gerekli bakım işlemleri profesyonel hizmet kalitesinde sunulur. Orijinal yedek parça kullanımı ile aracınız özel arıza teşhis cihazlarıyla test edilir, size doğru, güvenilir bilgiler verilir, aracınızı gönül rahatlığıyla kullanmanız sağlanır.

Periyodik Bakım, Trigger ve diğer kayış değişimleri, Bilgisayarlı Sistem Testleri, Fren Bakım - Onarım Ön Düzen, Şanzıman, Baskı ve Balata Bakım - Onarım Motor ve Şanzıman Yenileme ve bakım, Motor arıza teşhisi ve tamiri güvenilir olarak yapılmaktadır. Teknik açıdan otomobiller gittikçe daha karmaşık hale gelmekte ve servisler için daha da zorlayıcı olmaktadır. Aracınızın ilk günkü performansında olması ekonomik kullanımı, optimum yakıt tüketimi açısından önem arz etmektedir.

Aracınızın, üreticinin belirlediği standartlarda kullanılmasını sağlamak için Euromobil servis uzmanları yeterli ekipman ve uzmanlığa sahiptir. Doğru ayar ve parametreleri optimum motor performansı sağlar. Tüm yaygın araçlar ve motor yönetim sistemleri için düzenli yapılan üst düzey eğitimler sayesinde tam uzman servis personeli size en kaliteli ve verimli hizmeti sunar.Bize güvenebilirsiniz.