• 0216 314 00 50
  • info@euromobil.com.tr

Profesyonel Servis Ağı

Uluslararası EuroGarage tecrübesi ile dünya çapında standart ve kaliteli bir hizmeti, siz değerli müşterilerimizin ayağına getiriyoruz.

0
Kıta
0
Ülke
0
Servis Noktası

GRUP OTO SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Tüm Dünya'da başarılı olmuş EuroGarage deneyiminin Türkiye uygulaması olan EuroMobil, müşteri memnuniyeti öncelikli hizmeti, tüketici haklarına saygıyı, kaliteli, standart ve ekonomik hizmeti, kendisine ilke edinmiştir. Siz müşterilerimize, yetkili servislerden çok daha rekabetçi maliyetler sunan, tedarikçisi olduğumuz, dünyaca ünlü yedek parça firmalarına ait, son derece geniş yedek parça ve ürün yelpazemizden de, en avantajlı şartlarla yararlanma imkanı sunuyoruz.

Uluslararası EuroGarage tecrübesi ile dünya çapında standart ve kaliteli bir hizmeti, siz değerli müşterilerimize sunmaktan gurur duyuyoruz.

GroupAuto Türkiye; Binek, hafif ticari ve ağır vasıta araçların yedek parça ve ilgili hizmetleri konusunda lider ticaret grubudur.

GroupAuto Türkiye 55 Ülkede faaliyetini sürdüren GroupAuto International’in kurucu hissedarıdır. GroupAuto International 3.500’den fazla yedek parça satış noktasından, binek hafif ticari ve ağır vasıta yedek parçası dağıtımı yapan 2.374 distribütörden oluşan ticaret grubudur.

GroupAuto Türkiye’nin merkezi atın alma, lojistik ve ilgili hizmetleri; 18 üst düzey iş ortağı firmanın grubun optimize edilmiş satın alma gücünden, lojistik hizmetinden, faturalama hizmetinden ve verimli pazarlama, satış desteklerinden yararlanmasını sağlar.

Misyonumuz; dağıtım zincirinde değer yaratmak, lider ticaret grubu olmak, pazardaki lider konumumuzu güçlendirmek ve bu sayede iş ortaklarımızın çıkarlarını korumaktır.

GroupAuto Türkiye, 2017 yılı itibariyle, Türkiye’deki 61 satış noktası 95.00M2 depolama alanı, 227 satış temsilcisi ve 935 çalışanı ile 18 iş ortağından oluşmaktadır.

Stratejik platform ve iş ortakları ile otomotiv yenileme pazarının gelecek odaklı ortağı olmak vizyonumuzla, bağımsız yenileme pazarının gelişimine katkıda bulunarak, GroupAuto Türkiye iş ortaklarına stratejik karar almada danışmanlık, sinerjik etki oluşturmak, uluslararası gücü ortaya çıkarmak ve bu sayede iş ortaklarının rekabet gücüne katkıda bulunmaktadır.

OSS ( Otomotiv Satış Sonrası Ürün ve Hizmetleri Derneği ) ‘nin ve Türkiye Otomotiv Endüstrisinin aktif üyesi olarak hedefimiz: İş ortaklarımızın araç bakım ve onarım yapan tüm sürücü ve profesyonel kullanıcılara araç üretici ağlarına alternatif rekabetçi fiyatlar, kusursuz beceri ve bulunurlukla alternatif ve seçme hakkı yaratılması için destek olmaktadır.

Amacımız bireysel araç sahiplerine ve filo yöneticilerine, markalara ait yetkili servislere alternatif oluşturabilecek, kaliteli ve bağımsız bir servis ağı sağlamaktır.


Kurumsal kimlik desteği nasıl olacak ?
° Ortak görsel kimlik
° Tabelalar ve yönlendirmeler
° Kurumsal personel kiyafetleri
° Basılı malzeme desteği


Araç sahipleri sizin varlığınızdan nasıl haberdar olacak ?
° Türkiye genelinde uygulanacak kampanyalar
° EuroMobil Web sitesi
° Reklam, dijital iletişim çalışmaları
° Sosyal medya çalışmaları
° Yazılı ve görsel basın desteği
° Promosyon çalışmaları
° Tanıtım panoları

İmkanları ile kaçırılmayacak fırsatlar sunan bu oluşum içinde yer alabilmek ve servisinizin kriterlere uygunluğunu belirlemek için EuroMobil Türkiye ile irtibata geçerek detaylı bilgi edinebilirsiniz. +90 216 314 00 50